niedziela, 18 grudnia 2011

Moda na sukces w nonsensopedii.

KOCHAM TO xd MOJE ULUBIONE KAWAŁKI:

"
     Moda na Sukces jest jak półprosta. Ma początek, ale nie ma końca." 
Matematyk o Modzie na sukces
 To się nigdy nie skończy!
Kapitan Oczywisty o Modzie na sukces
 "Moda na sukces (ang. The Blood and the Bayerfull, w skrócie B&B, dosł. Niekończąca się opowieść, odpowiednik polskiej "Szansy na sukces") – amerykański serial fantastyczno-komediowo-erotyczny na zasadzie każdy z każdym, opowiadający o życiu klanu nieumarłych – Forresterów i pomniejszych truposzy."
 "Moda na sukces to przede wszystkim historia miłości wampirzycy Brooke do nieumarłego Ridge'a oraz romanse pomiędzy klanami zombie i strzyg. Pikanterii dodają knowania nieumarłej Stepanie, wskrzeszanie Taylor i poszukiwania prawdziwego ojca Ridge'a."
 "Bohaterowie parzą się w trochę losowy sposób, do tej pory wyłącznie heteroseksualnie, włączając kazirodztwo. Każdy z nich przeżył przynajmniej jedną amnezję, zmartwychwstanie i dwa obłędy o różnym stopniu nasilenia."
"Oczywiście dość często akcja toczy się w kaplicy gdzie bohaterowie biorą setny ślub i po raz drugi mają swój pogrzeb. Kapłan, który prowadzi owe ceremonie jest prawdopodobnie nieświadomy lub innej, dotychczas niepoznanej wiary, jeśli udziela ślubów ciągle tej samej parze i grzebie do grobu żywe osoby."
" (...)  jak umrzesz, i tak wskrzesi cię Książę Omar." 
 "Moda na sukces opiera się na tzw. Pięciu zasadach nieskończoności:
  1. Czas w Modzie jest pojęciem całkowicie abstrakcyjnym.
  2. Nienormalny człowiek to taki, który trzykrotnie rozwiódł się z trzecim małżonkiem i trzy razy zmartwychwstał.
  3. Męża matki nazywamy szwagrem, a córkę siostry – matką.
  4. Stephanie jest matką Ridge'a, Erick jej pierwszym mężem, Brooke żoną Ericka i byłą żoną Ridge'a, który po raz kolejny został wdowcem po Taylor.
  5. Brooke jest matką Bridget. Bridget jest w ciąży z Nickiem. Nick jest mężem Brooke. Z tego wynika że Nick jest ojcem i dziadkiem w jednym dla dziecka Bridget."
ŹRÓDŁO: nonsensopedia.pl I co? Mnie to rozwaliło xd A ile jeszcze różnych śmiechowych rzeczy. Wejdźcie xp

2 komentarze:

Dziękuję za wszystkie komentarze ;* Na każdy odpisuję